2. Kongres „Nauka dla Społeczeństwa” – wyróżnienie dla Łukasiewicz – EMAG

Czas czytania: 3 min
KIEDY?

GDZIE?

W dniach 9-10 czerwca 2024 r. instytut uczestniczy w Kongresie „Nauka dla Społeczeństwa”, który odbywa się na terenie Politechniki Warszawskiej oraz w Światowym Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Warszawie. Wydarzenie to jest wyjątkową okazją do zgromadzenia wielu wybitnych specjalistów i pasjonatów nauki z różnych dziedzin, w tym również instytutów tworzących Sieć Badawczą Łukasiewicz.

Podczas Kongresu, stoisko instytutu odwiedzili znakomici goście, w tym Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Pan Dariusz Wieczorek, oraz prof. dr hab. n. med. dr h.c. multi Henryk Skarżyński, Przewodniczący Rady Głównej Instytutów Badawczych i Dyrektor Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu. Była to doskonała okazja do wymiany myśli i prezentacji naszych najnowszych osiągnięć i innowacji. Spotkanie zwieńczyło wręczenie przez Pana Dariusza Wieczorka pamiątkowego dyplomu i wyróżnienia za uczestnictwo w II Kongresie „Nauka dla Społeczeństwa”.

Kongres „Nauka dla Społeczeństwa” to wydarzenie, które gromadzi naukowców, inżynierów, przedstawicieli instytucji badawczych oraz entuzjastów nauki, aby dyskutować na temat najnowszych osiągnięć i wyzwań w różnych dziedzinach nauki. Tematy poruszane podczas tegorocznej edycji obejmują innowacje technologiczne, zrównoważony rozwój, nowoczesne metody leczenia oraz edukację przyszłości. Atmosfera na kongresie jest niesamowicie inspirująca, pełna nowych pomysłów i energii do dalszej pracy.

Kongres „Nauka dla Społeczeństwa” jest doskonałą platformą do prezentacji naszych projektów i osiągnięć, a także do nawiązania współpracy z innymi jednostkami badawczymi oraz przedstawicielami przemysłu.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym prestiżowym wydarzeniu i zaprezentować autorskie innowacyjne rozwiązania.

przeczytaj również​

This will close in 0 seconds