Łukasiewicz – EMAG na IV. Kongresie Elektryki Polskiej: Bezpieczeństwo i Innowacje w Energetyce

Czas czytania: 3 min
KIEDY?

GDZIE?

W dniach 6-7 czerwca 2024 roku na Stadionie Enea w Poznaniu odbędzie się IV Kongres Elektryki Polskiej. Organizowane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich (SEP) wydarzenie skierowane jest do specjalistów z branży elektrycznej i energetycznej. Kongres będzie pełen merytorycznych debat i paneli dyskusyjnych.

Jednym z kluczowych paneli będzie „Bezpieczeństwo Infrastruktury Krytycznej – Rola komponentów, technologii i komunikacji sieciowej w kontekście cyberodporności systemów infrastruktury krytycznej (cz. 2)”, który odbędzie się 7 czerwca w godz. 9:00-10:30. Z ramienia instytutu udział w nim weźmie Dariusz Rogowski, specjalista w standaryzacji i certyfikacji cyberbezpieczeństwa. Panel poprowadzi dyrektor Łukasiewicz – EMAG, Artur Kozłowski.

Oprócz tego, na Kongresie odbędą się panele dotyczące innowacji w energetyce, zrównoważonego rozwoju i elektromobilności. Dyskusje będą dotyczyć także nowoczesnych technologii w energetyce, transformacji cyfrowej oraz wyzwań związanych z integracją odnawialnych źródeł energii.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: https://4kep.sep.com.pl

przeczytaj również​

This will close in 0 seconds