Seminaria naukowe i techniczne w Łukasiewicz – EMAG

Czas czytania: 3 min
KIEDY?

GDZIE?

Z początkiem 2024 roku w Łukasiewicz – EMAG powróciliśmy do organizacji cyklicznych seminariów naukowych i technicznych. Spotkania odbywają się przez cały rok, z wyjątkiem przerwy wakacyjnej w lipcu i sierpniu. Nowością w tym roku jest możliwość uczestniczenia w nich online.

Seminaria naukowe i techniczne w Łukasiewicz – EMAG to nie tylko prezentacja wyników badań, ale również platforma do dyskusji i wymiany myśli na tematy związane z nauką i technologią. Podczas seminariów naukowych nasi nasi pracownicy prezentują wyniki swoich badań, szczególnie w kontekście prac doktorskich. Seminaria techniczne są miejscem do dyskusji na temat praktycznych aspektów prac badawczych i wdrożeniowych, obejmujących zagadnienia technologiczne, metodyki pracy oraz stosowane technologie.

W kolejnych seminariach będziemy zapraszać naukowców i innowatorów spoza instytutu, ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas wykładów.

Główne obszary tematyczne seminariów obejmują: cyberbezpieczeństwo, sztuczną inteligencję i informatykę, metrologię i Przemysł 4.0. Informacje o kolejnych seminariach będą regularnie aktualizowane na naszych kanałach społecznościowych (Facebook oraz Linkedin). Wszelkie pytania dotyczące seminariów prosimy kierować na adres email: emag@emag.lukasiewicz.gov.pl.

Najbliższe seminarium odbędzie się 29 maja o godzinie 12:00. Spotkanie będzie miało miejsce stacjonarnie w siedzibie Łukasiewicz – EMAG przy ul. Leopolda 31 w Katowicach oraz online. Podczas seminarium, mgr inż. Marek Hermansa przedstawi temat „Interpretowalne metody analizy niezawodności i przeżycia z zastosowaniem do predykcyjnego utrzymania ruchu”. To doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę w tej dziedzinie i wziąć udział w dyskusji na temat zaawansowanych metod analizy niezawodności.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

przeczytaj również​

This will close in 0 seconds