Ochrona infrastruktury IT i OT w Erze Cyfrowej

Czas czytania: 3 min
KIEDY?

GDZIE?

Świat zmienia się dynamicznie, a wraz z tym rośnie znaczenie bezpieczeństwa informacyjnego dla przedsiębiorstw. Dziś to jedno z kluczowych wyzwań, przed którymi stają organizacje. W odpowiedzi na te wyzwania, Łukasiewicz – EMAG stawia czoła problemom związanym zarówno z bezpieczeństwem infrastruktury IT, jak i OT oferując kompleksowe rozwiązania zapewniające ochronę przed cyberzagrożeniami oraz gwarantujące ciągłość działania biznesu.

Bezpieczeństwo informacyjne jako priorytet
Światowy krajobraz biznesowy jest coraz bardziej zależny od technologii cyfrowych, co zwiększa ryzyko wystąpienia cyberzagrożeń. Dlatego bezpieczeństwo informacyjne stało się jednym z głównych priorytetów dla przedsiębiorstw w każdym sektorze.

Rola Łukasiewicz – EMAG w ochronie infrastruktury IT i OT
Instytut oferuje kompleksowe rozwiązania, które obejmują zarówno infrastrukturę IT, jak i OT. Nasze usługi są zorientowane na minimalizowanie ryzyka ataków oraz zapewnianie ciągłości działania biznesu.

Kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa
Dzięki doświadczeniu i zaawansowanym technologiom, nasze rozwiązania obejmują proaktywny monitoring, analizę zdarzeń oraz reakcję na incydenty w czasie rzeczywistym. Zapewniamy również wsparcie specjalistów oraz najnowsze technologie, co umożliwia naszym klientom skoncentrowanie się na swoim biznesie, mając pewność, że ich infrastruktura jest w bezpiecznych rękach.

Gwarancja ciągłości działania
Nasze działania mają na celu nie tylko reakcję na incydenty, ale także ich zapobieganie poprzez minimalizację słabych punktów w infrastrukturze IT i OT. Dzięki temu, przedsiębiorstwa mogą uniknąć potencjalnych strat finansowych i reputacyjnych związanych z atakami hakerskimi.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie:
https://emag.lukasiewicz.gov.pl/oferta.

przeczytaj również​

This will close in 0 seconds