5. rocznica Sieci Badawczej Łukasiewicz. Wspólnie tworzymy przyszłość.

Czas czytania: 3 min
KIEDY?

GDZIE?

1 kwietnia świętujemy 5. rocznicę powstania Sieci Badawczej Łukasiewicz. To właśnie wtedy, pięć lat temu, dołączyliśmy do wspólnej misji tworzenia innowacyjnych rozwiązań dla polskiej gospodarki.

Dzisiaj, jako część Sieci Badawczej Łukasiewicz, nasz instytut – Łukasiewicz – EMAG – współtworzy sieć składającą się z 22 instytutów rozmieszczonych w różnych miastach Polski. Łącznie zatrudniamy 7000 naukowców, którzy codziennie pracują nad rozwojem nauki i technologii.

Przez ostatnie pięć lat byliśmy świadkami dynamicznej ewolucji i zmian w Sieci. Mimo tych zmian, nasze zaangażowanie w działania na rzecz rozwoju nauki i technologii pozostaje niezłomne. Jako jeden z naszych wspólnych projektów powstał System Wyzwań Łukasiewicz, który ma na celu wspieranie przedsiębiorców w realizacji ich innowacyjnych pomysłów. Nasza praca nie kończy się jednak na badaniach. Aktywnie dążymy do umocnienia naszej pozycji na rynkach międzynarodowych.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy nam zaufali przez te minionych 5 lat. Wasze wsparcie i zaangażowanie są dla nas bezcenne. Mamy nadzieję na kolejne lata owocnej współpracy i innowacyjnych osiągnięć.

przeczytaj również​

This will close in 0 seconds