I miejsce w Konkursie „Lodołamacze 2023” w Kategorii Pracodawca Odpowiedzialny Społecznie – Zrównoważony Rozwój Biznesu

Czas czytania: 3 min
KIEDY?

GDZIE?

Miło nam poinformować, że Łukasiewicz – EMAG, został uhonorowany prestiżową nagrodą w konkursie „Lodołamacze 2023”. Zajęliśmy pierwsze miejsce w kategorii „Pracodawca Odpowiedzialny Społecznie – Zrównoważony Rozwój Biznesu”. To dla nas wyjątkowy moment, który inspiruje nas do dalszej pracy.

Konkurs „Lodołamacze” jest inicjatywą, która ma na celu wyróżnienie i docenienie pracodawców, którzy przyczyniają się do łamania barier i tworzenia bardziej dostępnego rynku pracy. To wydarzenie, które podkreśla znaczenie odpowiedzialności społecznej i promuje różnorodność, zachęcając do inkluzji. Nagroda stanowi potwierdzenie, że nasza praca ma realny wpływ na kształtowanie pozytywnych zmian w społeczeństwie.

To wyróżnienie ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ od samego początku naszej działalności wierzymy, że technologia powinna być dostępna dla wszystkich, niezależnie od indywidualnych potrzeb. Nasza specjalizacja w dziedzinie sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa oraz technologii informacyjnych pozwala nam tworzyć innowacyjne rozwiązania, które nie tylko przyczyniają się do rozwoju biznesu, ale także wspierają różne grupy społeczne.

W ramach tych działań stworzyliśmy Centrum Kompetencyjne Dostępności i Komunikacji „Dostępność Plus”, w którym kontynuujemy rozwijanie naszych kompetencji z zakresu dostępności cyfrowej. Dzięki temu umożliwiamy szerszy dostęp do treści cyfrowych, co jest niezwykle istotne dla tworzenia bardziej przyjaznego i dostępnego środowiska.

Nagroda „Lodołamacze 2023” stanowi także docenienie naszej filozofii, która kładzie duży nacisk na różnorodność, będąc integralną częścią naszej kultury firmy. Zgodnie z tą filozofią tworzymy możliwości, które nie tylko rozszerzają horyzonty technologiczne, ale także otwierają nowe perspektywy życiowe dla naszych pracowników.

certyfikat. Lodołamacze  dla Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Technik Innowacyjnych EMAG. Pracodawca Odpowiedzialny Społecznie - Zrównoważony Rozwój Biznesu"
Dwóch mężczyzn w garniturach, jeden trzyma certyfikat drugi statuetkę. Stoją przy rollupie.

przeczytaj również​

This will close in 0 seconds