Międzynarodowa Konferencja o Common Criteria ICCC23: Kształtowanie Przyszłości Cyberbezpieczeństwa w Sercu Waszyngtonu

Czas czytania: 6 min
KIEDY?

GDZIE?

Przełom października i listopada 2023 roku zapowiada się jako wyjątkowe wydarzenie dla świata cyberbezpieczeństwa! W sercu Waszyngtonu odbędzie się 21st International Common Criteria Conference (#ICCC23) – czołowe forum dla ekspertów związanych z obszarem Common Criteria.

To niewątpliwie wyjątkowa okazja, by spotkać cenionych specjalistów zarówno z sektora rządowego, jak i prywatnego. Konferencja „Shaping the Future of Cybersecurity” umożliwiając tworzenie wartościowej sieci kontaktów, stworzy dogodne warunki do wymiany wiedzy oraz zapewni dostęp do różnorodnego programu obejmującego aspekty techniczne i strategiczne związane z Common Criteria.

Wśród uczestników nie mogło zabraknąć również ekspertów z Łukasiewicz–EMAG. W dniu 2 listopada, w ostatnim dniu konferencji, Dariusz Rogowski i Rafał Kurianowicz, specjaliści w zakresie bezpieczeństwa produktów IT, zaprezentują się w sesji „CC in New Domains” (D30) „Applications in Other Domains”. Ich wystąpienie, dotyczące adaptacji metodologii Common Criteria do oceny bezpieczeństwa systemów automatyzacji przemysłowej, bez wątpienia będzie niezwykle interesujące i owocne.

Już dziś zapraszamy do udziału i wysłuchania ich prezentacji! 

Więcej o konferencji można przeczytać pod adresem: https://iccconference.org/?page_id=17027

Facebook: https://www.facebook.com/ICCConference/

Twitter: https://twitter.com/ICCConference

LinkedIn: https://www.linkedin.com/groups/8663593/

przeczytaj również​

This will close in 0 seconds