Specjalista ds. badań w laboratorium badań urządzeń radiowych

WYNAGRODZENIE :
od 0
do 0
WYMAGANIA OBOWIĄZKOWE:
  • wykształcenie wyższe z zakresu elektroniki, automatyki, telekomunikacji lub pokrewne,
  • wiedza nt. układów i protokołów komunikacji radiowej (WiFi, Bluetooth, sieci mobilne 2G, 3G, 4G, 5G),
  • znajomość zasad działania układów elektronicznych, z uwzględnieniem zjawisk wysokiej częstotliwości,
  • umiejętność wykonywania pomiarów w układach elektronicznych,
  • dociekliwość i analityczne podejście w rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • zaangażowanie i samodzielność w wykonywanej pracy,
  • znajomość języka angielskiego (na poziomie swobodnego posługiwania się normami w tym języku),
  • znajomość zagadnień z metrologii.
MILE WIDZIANE:
  • znajomość systemu zarządzania laboratoriami wg PN-EN ISO/IEC 17025,
  • uprawnienia SEP,
  • doświadczenie w konstruowaniu urządzeń – urządzenia radiowe, systemy procesorowe, przetwornice impulsowe, układy wysokich częstotliwości,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność i dyspozycyjność,
  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
CODZIENNE ZADANIA:
  • prowadzenie badań laboratoryjnych wyrobów elektrycznych i elektronicznych dla klientów laboratorium oraz działania związane z postanowieniami systemu zarządzania wg PN-EN ISO/IEC 17025 wdrożonego w laboratoriach;
  • badanie urządzeń elektronicznych na zgodność z normami dyrektywy radiowej RED (2014/53/UE) oraz kompatybilności elektromagnetycznej EMC (2014/53/UE);
  • dokonywanie pomiarów parametrów radiowych urządzeń komunikacji bezprzewodowej; prowadzenie bieżącej dokumentacji z przeprowadzonych badań;
  • projektowanie oraz wdrażanie nowych stanowisk pomiarowych.
BENEFITY:

Oferujemy:

  • pracę w instytucie badawczym o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy – praca w trybie zadaniowym, hybrydowym lub stacjonarna,
  • udział w szkoleniach – m.in. darmowe kursy językowe (angielski, hiszpański, niemiecki, włoski) dla wszystkich pracowników,
  • bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do wypoczynku pracowników, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do „zielonej szkoły”,
  • stabilność zatrudnienia – średni staż pracy naszych pracowników to 8 lat,
  • prywatną opiekę medyczną PZU,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • grupowe ubezpieczenie na życie.

Oferty zawierające CV prosimy składać elektronicznie na adres: rekrutacja@emag.lukasiewicz.gov.pl w tytule wpisując: „Specjalista RED” do dnia  19.10.2024 r.

This will close in 0 seconds