Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Technik Innowacyjnych EMAG
piątek, 30 czerwiec 2023

Łukasiewicz-EMAG na Konferencji BRIDGE: Unikalne innowacje prezentowane w Krzyżowej

W Krzyżowej od wczoraj trwa 3. Polsko-Niemiecka Konferencja BRIDGE, która stanowi niezwykle istotne wydarzenie dla rozwoju nauki i przemysłu w Polsce i Niemczech. To jedyna w swoim rodzaju platforma, gdzie spotykają się przedstawiciele środowisk naukowych i gospodarczych obu krajów, aby dzielić się swoimi osiągnięciami i rozwiązywać kluczowe wyzwania społeczeństw.

Jutro, w ostatnim dniu konferencji, mamy zaszczyt uczestniczyć w sesji Prezentacji Sieci Instytutów Fraunhofera oraz Sieci Instytutów Łukasiewicz. Mateusz Skowroński, specjalista ds. współpracy z otoczeniem biznesowym w Łukasiewicz - EMAG, będzie prowadził prelekcję, dostarczając nie tylko wiedzy, ale także ciekawych informacji dotyczących Sieci Łukasiewicz i naszych innowacyjnych rozwiązań.

Ta konferencja to doskonała okazja do nawiązywania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i podejmowania wspólnych inicjatyw. To także możliwość tworzenia partnerstw na rzecz innowacji. Jesteśmy pełni entuzjazmu i gotowości, aby podzielić się naszymi osiągnięciami, przyczyniając się do rozwoju nauki, przemysłu oraz współpracy między naszymi regionami.

Liczymy na udane spotkania i owocne dyskusje!