Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Technik Innowacyjnych EMAG
piątek, 26 maj 2023

Łukasiewicz –EMAG otrzymuje nagrodę AMBASADOR INNOWACYJNOŚCI

Mamy przyjemność poinformować, że Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki przyznał Łukasiewicz-EMAG prestiżową nagrodę gospodarczą - AMBASADOR INNOWACYJNOŚCI! Ta nagroda stanowi ważne uznanie naszych przyszłościowych strategii, tworzenia nowatorskich rozwiązań i realizacji projektów, które przekraczają granice i mają pozytywny wpływ na rozwój gospodarki i nauki

Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki jest instytucją, która koncentruje się na promowaniu i wspieraniu rozwoju gospodarczego w Polsce i na arenie międzynarodowej. Ich działania mają na celu zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat innowacji, dobrych praktyk biznesowych, nowych technologii i współpracy międzynarodowej. Jest to instytucja, która docenia znaczenie przedsiębiorczości, samorządów i nauki, a także angażuje się w globalną debatę na temat przyszłości światowej gospodarki.

Wyróżnienie potwierdza nasze oddanie dla rozwoju gospodarczego i innowacyjności, oraz dążenie do ciągłego podnoszenia standardów naszych działań. To kolejny krok w drodze do jeszcze większych sukcesów i wpływu na rozwój innowacji w Polsce i za granicą.