Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Technik Innowacyjnych EMAG
środa, 24 maj 2023

Łukasiewicz–EMAG na Międzynarodowym Forum Gospodarczym

W dniu 25 maja 2023 r.na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się V edycja Międzynarodowego Forum Gospodarczego, w którym Łukasiewicz–EMAG ma przyjemność uczestniczyć.

Forum jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki, które stanowi doskonałą platformę łączącą konferencję merytoryczną z szeroką ofertą spotkań biznesowych. Uczestnicy Forum będą mieli możliwość poruszenia aktualnych zagadnień dotyczących pobudzenia gospodarki oraz współpracy międzynarodowej. Wydarzenie gromadzi samorządowców, prezesów i dyrektorów firm z różnych sektorów gospodarki, a także sportowców, dziennikarzy, przedstawicieli środowisk akademickich i świata show-biznesu. Celem Forum jest wyznaczenie nowych kierunków rozwoju oraz promowanie wspólnych prac nad wzrostem ekonomicznym i awansem Polski w gospodarczej hierarchii Europy i świata.

Instytut będzie reprezentować Jarosław Smyła, Dyrektor Centrum Badawczego Technologii Innowacyjnych, uczestniczący w panelu dyskusyjnym na temat "Potencjału Polskich Innowacji". W panelu tym poruszane będą tematy związane z rozwiązaniami jutra, czynnikami blokującymi innowacyjność, potencjałem polskich badaczy oraz polskimi innowacjami na arenie międzynarodowej. Zachęcamy wszystkich do wysłuchania tej dyskusji, która rozpocznie się o godz.15:00.

Poza udziałem w panelu, będziemy obecni także z naszym stoiskiem. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas!

Link do strony wydarzenia: https://lnkd.in/etKXSHtU