Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Technik Innowacyjnych EMAG
wtorek, 18 październik 2022

Już wkrótce targi Warsaw Industry Week. Zapraszamy!

Na horyzoncie listopadowych wydarzeń rysują się targi przemysłowe Warsaw Industry Week!

Zachęcamy wszystkich już dziś do zarezerwowania czasu na udział w wydarzeniu, którego partnerem została Sieć Badawcza Łukasiewicz.

Warsaw Industry Week to Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane od 2016 roku. Jak co roku odbędą się w Centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo w Warszawie.

Targi odbywać się będą w terminie 7-9 listopada i stworzą przestrzeń i szerokie spektrum salonów tematycznych, które pozwolą poznać nowości i rozwiązania z wszystkich kluczowych sektorów przemysłu, rozwijających się w Polsce.

Podczas wydarzenia Łukasiewicz – EMAG będzie promować technologie i usługi, których rola w procesie decyzyjnym i zakupowym wśród Klientów obecnie wzrasta. Wśród nich znajdą się m.in, skierowana do wszystkich branż przemysłowych i nie tylko, usługa kompleksowego zapewnienia bezpieczeństwa IT, dająca natychmiastową, stałą i pełną ochronę oraz dostęp do najnowszych technologii, realizowana w formie operacyjnego centrum bezpieczeństwa działającego 24 godziny na dobę, o nazwie CUBE.

Instytut zaprezentuje także możliwości dwóch funkcjonujących w strukturach Łukasiewicz – EMAG Laboratoriów. Unikalnego w skali kraju Laboratorium ITSEF w zakresie przeprowadzania analiz i testów bezpieczeństwa funkcjonalnego, zabezpieczeń, środowiska rozwojowego oraz podatności na ataki produktów teleinformatycznych producentów różnych branż. Targowa portfolio dotyczyć będzie także oferty Laboratorium Radia i Łączności Bezprzewodowej, które wykonuje testy produktów „inteligentnych”, produktów posiadających komponent radiowy, czy urządzeń typu 2G, 3G i 5G pod kątem zgodności z Europejską dyrektywą RED (2014/53/EU).

Dopełnieniem oferty będą dedykowane dla różnych branż kompleksowe usługi wykorzystania danych oraz rozwiązania i technologie, w zakresie cyfryzacji, automatyzacji procesów, prognozowania zdarzeń, optymizacji decyzji, bezpieczeństwa i utrzymania predykcyjnego (PdM).

Przyjdźcie. Zobaczcie. Skorzystajcie.
Stoisko współne Łukasiewicz C.62.
Zapraszamy!