Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Technik Innowacyjnych EMAG
wtorek, 06 wrzesień 2022

Dołącz do Łukasiewicz - EMAG. Szukamy specjalistów z wielu dziedzin!

Prowadzimy prace badawcze i rozwojowe. Wykorzystując metody uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji tworzymy, projektujemy i implementujemy dedykowane dla różnych branż rozwiązania i technologie w zakresie cyfryzacji, automatyzacji procesów, prognozowania zdarzeń, optymizacji decyzji i produkcji oraz szeroko rozumianego bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. W każdym z tych procesów kapitał ludzki jakim dysponujemy jest najważniejszy.

Poszukujemy osób nastawionych na współpracę, profesjonalnych i posiadających motywację by realizować się w swojej dziedzinie. Do naszych zespołów potrzebujemy pracowników z różnym doświadczeniem zawodowym, wiedzą i wykształceniem. Szeroki wachlarz specjalizacji i obszarów w ofertach pracy obrazuje różnorodność działalności instytutu i kierunki rozwoju.

Pracownikom oferujemy różne ścieżki kariery zawodowej w zależności od ich umiejętności oraz indywidualnych preferencji. Umożliwiamy udział w szkoleniach oraz innych formach kształcenia.

Zależy nam by praca była zorganizowana w sposób umożliwiający pracownikom realizację zadań zgodny ze stylem ich pracy. Dokładamy wszelkich starań by stworzyć optymalne warunki i sprzyjające środowisko pracy.
Ponadto, studentom i absolwentom ostatnich lat, głównie uczelni technicznych, oferujemy możliwość podjęcia praktyk zawodowych oraz staży prowadzonych pod okiem ekspertów - pasjonatów świata nauki i biznesu.


Szczegóły ofert publikujemy w zakładce Praca i Kariera na naszej stronie www.

Podania można składać osobiście w siedzibie Łukasiewicz - EMAG lub na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.