Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Technik Innowacyjnych EMAG
piątek, 12 sierpień 2022

Spotkajmy się we wrześniu na targach EXPO Katowice!

Międzynarodowe Targi EXPO KATOWICE – Targi Górnictwa Przemysłu Energetycznego i Hutniczego odbędą się w dniach 6-9 września w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i na placu Sławika i Antalla.

Choć to trudy okres dla branży węglowej, to jednak wystawców nie zabranie. W tym roku swoją ofertę najnowocześniejszych rozwiązań przeznaczonych dla branży wydobywczej, energetyki i alternatywnych źródeł energii zaprezentują ponad 200 firm z Belgii, Czech, Francji, Niemiec, Słowacji, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Turcji i Stanów Zjednoczonych.

Warto wziąć udział w wydarzeniu, tym bardziej że, zgodnie z sugestiami wystawców, poszerzono zakres branżowy targów o nowe segmenty tematyczne, jak EcoDom, B2Energy oraz Maszyny i Urządzenia dla przemysłu 4.0.

Bogatej agendzie targowej towarzyszyć będą liczne wydarzenia, jak 5. Polski Kongres Górniczy, czy konferencja Silesian Energy Storage oraz tradycyjny Konkurs dla Wystawców „INNOWACYJNY PRODUKT & TECHNOLOGIE EXPO KATOWICE” oraz Konkurs dla młodzieży szkół średnich i studentów "INNOWACJE w PRZEMYŚLE EXPO KATOWICE”. Łukasiewicz- EMAG dołączył do grona członków tegorocznej Kapituły Konkursu.


Warto już dzisiaj zaplanować swój udział. Serdecznie zapraszamy!