Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Technik Innowacyjnych EMAG
poniedziałek, 06 czerwiec 2022

Innovatorium Łukasiewicza. Czekamy na Państwa!

Już za trzy dni, 9 czerwca w Poznaniu rozpocznie się Innovatorium Łukasiewicza. 

Wydarzenie adresowane jest do przedsiębiorców, zainteresowanych współpracą z nauką. Tegorocznym motywem przewodnim Innovatorium jest Program Horyzont Europa, w ramach którego Komisja Europejska przeznaczyła dla przedsiębiorców i naukowców aż 95 mld euro. Z tą kwotą Horyzont Europa staje się największym programem wspierającym B+R na świecie. W wydarzeniu weźmie udział blisko 750 ekspertów reprezentujących 26 instytutów Łukasiewicz, którzy wiedzą jak skutecznie pozyskiwać takie środki. 

W ramach Innovatorium odbędą się 33 panele i sesje matchmakingowe, dotyczące m.in.: robotyzacji produkcji, odzysku materiałowego, nowoczesnych rozwiązań energetycznych, budownictwa modułowego, bezzałogowych statków powietrznych, gospodarki wodorowej, biotechnologii i sztucznej inteligencji. Zainteresowani przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w procesie tworzenia naukowo-biznesowych zespołów projektowych zdolnych do realizacji wielomilionowych projektów finansowanych z wspomnianego programu.

Innovatorium Łukasiewicza to wyjątkowy moment w czasie i zarazem niezwykła okazja do wielu nowych możliwości dla przedsiębiorców. Więcej o tym dlaczego jeszcze warto w nim uczestniczyć dowiedzą się Państwo oglądając wideo: https://www.youtube.com/watch?v=Xa4W_n4s05w.

Patronat nad wydarzeniem objął Minister Wojciech Murdzek - Poseł na Sejm i Ministerstwo Edukacji i Nauki. Zachęcamy Państwa do obejrzenia filmu, w którym wypowiada się na jego temat: https://www.youtube.com/watch?v=tQcAF3MqIPQ.

Wydarzenie odbędzie się 9 czerwca 2022 r. w Poznań Congress Center. Udział w nim jest bezpłatny, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązuje rejestracja.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie: https://lukasiewicz.gov.pl/innovatorium/.

Czekamy na Państwa!